RUX MOBILO

Možnost kompletace jedním pracovníkem:
Speciální pružinové rychlospojky z produkce firmy RUX dovolují montáž pojízdného lešení pouze jedním pracovníkem.

Maximální prostor pro různé variace
Nejrůznější díly systému Mobilo je možné kombinovat s jinými systémy lešení pro dosažení technicky dokonalých konstrukcí, vhodných pro dané účely.

Kvalitní materiálové zpracování
Vysoké hodnoty užitného zatížení 200 kg/m2 při extrémně nízké vlastní hmotnosti lešení je dosaženo použitím prvotřídní hliníkové slitiny

Základní sestava systému Mobilu se skládá z několika mála dílů, které se mohou vzájemně kombinovat.
Navíc lze díly z příslušenství systému Mobilo použít pro velké množství nejrůznějších aplikací. Takovými komponenty jsou např. teleskopické podpěry, pojezdové nosníky nebo řiditelná kolečka o různých hodnotách užitného zatížení.

Pojezdové nosníky systému Mobilo mají výškově nastavitelná řiditelná kolečka s centrickou brzdou pro dosažení maximální hodnoty zatížení. Nosníky jsou vybaveny přídavnými horizontálními trubkami, které umožňují vložení nástupní podlahy na nejnižší úroveň, aby byla splněna podmínka maximální předepsané světlé výšky mezi pracovními podlahami.

Návěsné žebřiny o výškách 1,00 m a 2,00 m s protiskluznou povrchovou úpravou příček umožňují montáž systému až do maximálně povolených pracovních výšek a to s použitím minimálního množství dílů.

Horizontální diagonály (vyráběny ve čtyřech různých délkách) a jedna vertikální diagonála (stejně jako podélná zábradlí) jsou opatřeny speciálními pružinovými rychlospojkami pro zajištění stability celého systému Mobilo. V případě užití zesílených zábradelních rámů standardních délek od 1,80 do 2,60 m není montáž přídavných vertikálních diagonál potřebná.